019 | LUBA NEVOLNICE (OBÁLKA)

    Tuš na kartonu, 31 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno vpravo dole Z. B.
    Ilustrace z knihy Jan Morávek, Luba nevolnice, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1941.

    • dosažená cena: 4 000 CZK