048 | MIKE KLONDYK (OBÁLKA)

    kombinovaná technika na papíře, 43 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1947, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Obálka knihy Merril Denison, Mike Klondyke,Toužimský & Moravec, 1947.

    • dosažená cena: 26 000 CZK