028 | MOŘSKÁ SŮL I

    Tužka a akvarel na kartonu, 22 x 34,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1950, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z románu na pokračování v 6. ročníku časopisu Vpřed, N. Ždanov, Mořská sůl, SNDK, 1. vydání, 1953.

    • dosažená cena: 30 000 CZK