029 | MOŘSKÁ SŮL II

    Tužka a akvarel na kartonu, 14 x 23,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1950, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z románu na pokračování v 6. ročníku časopisu Vpřed, N. Ždanov, Mořská sůl, SNDK, 1. vydání, 1953.

    • dosažená cena: 13 000 CZK