066 | MRTVÝ VELIKÁN

    Akvarel a kvaš na kartonu, 29 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vpravo dole Z. Burian.

    • dosažená cena: 42 000 CZK