085 | NA PALUBĚ (MEČ OD ADMIRÁLA)

    Kvaš na papíře, 24 x 38,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z Edice "S puškou a lasem", Ročník 3., 1934-35, Allen, M.P, Meč od admirála, Nakladatelství Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1935.

    • dosažená cena: 190 000 CZK