025 | NÁŠ PŘÍTEL JOSÉ I

    Tuš na papíře, 31 x 43,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno vpravo dole ligaturou ZB.
    Ilustrace z knihy A. Batrov, Náš přítel José, SNDK, 1. vydání, 1956.

    • dosažená cena: 10 000 CZK