026 | NÁŠ PŘÍTEL JOSÉ II

    Tuš na papíře, 31 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno vpravo dole ligaturou ZB.
    Ilustrace z knihy A. Batrov, Náš přítel José, SNDK, 1. vydání, 1956.

    • dosažená cena: 3 500 CZK