027 | NÁŠ PŘÍTEL JOSÉ III

    Tuš na papíře, 43 x 31 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole ligaturou ZB.
    Ilustrace z knihy A. Batrov, Náš přítel José, SNDK, 1. vydání, 1956.

    • dosažená cena: 4 500 CZK