014 | PÁN OSTRÉHO MĚČE II

    Tuš na kartonu, 26,5 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole a vlevo uprostřed Z. B.
    Ilustrace z knihy Karel Michl, Pán ostrého meče, Toužimský & Moravec, 1.vydání, 1940.

    • dosažená cena: 2 500 CZK