015 | PÁN OSTRÉHO MĚČE III

    Tuš na kartonu, 25 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1940, signováno vpravo dole Z. B.
    Ilustrace z knihy Karel Michl, Pán ostrého meče, Toužimský & Moravec, 1.vydání, 1940.

    • dosažená cena: 4 000 CZK