016 | PÁN OSTRÉHO MĚČE IV

    Tuš na kartonu, 14 x 19 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1940, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z knihy Karel Michl, Pán ostrého meče, Toužimský & Moravec, 1.vydání, 1940.

    • dosažená cena: 2 500 CZK