002 | POKLAD VE STŘÍBRNÉM JEZEŘE

    Kvaš na papíře, 21 x 22 cm, rámováno, datace 1932, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Zd. Burian.
    Ilustrace z knihy Karel May, Poklad ve Stříbrném jezeře, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1932.

    • dosažená cena: 60 000 CZK