047 | POLYFEMOS

    Tuš na papíře, 17,5 x 24,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – okolo 1933, signováno vlevo dole ligaturou ZB.
    Verze ilustrace v knize M. Regala, Báje a pohádky klasického starověku, Kobes, 1. vydání, 1933.

    • dosažená cena: 6 000 CZK