005 | PRÁVĚ JAKO TENKRÁT (Z. BURIAN S MANŽELKOU)

    Olej na plátně, 51 x 55 cm, rámováno, datace 1962, signováno vpravo dole Z. Burian.

    • dosažená cena: 65 000 CZK