040 | PREPARACE ULTRAZVUKEM

    Akvarel a kvaš na papíře, 29,5 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1979, signováno vpravo uprostřed ligaturou ZB.
    Ilustrace z knihy B. Záruba, Svět vymřelých zvířat, Artia, 1983.

    • dosažená cena: 26 000 CZK