041 | ROZŘEZÁVÁNÍ GEOLOGICKÝCH VZORKŮ

    Akvarel na papíře, 14 x 18 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1979, signováno vlevo dole ligaturou ZB.
    Ilustrace z knihy B. Záruba, Svět vymřelých zvířat, Artia, 1983.

    • dosažená cena: 19 000 CZK