074 | RUUM (OBÁLKA)

    Tuš na kartonu, 30,5 x 22,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vlevo dole Zd. Burian.
    Obálka k časopisu Pionýr, ročník 16. - nově pod názvem Větrník, r.1968-69.

    • dosažená cena: 26 000 CZK