052 | S ALBÁNSKÝMI PARTYZÁNY

    Tuš na papíře, 41,5 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1951, signováno vlevo dole Z. Burian.
    Ilustrace z knihy S. Mussaraj, S albánskými partyzány, Naše vojsko, 1951.

    • dosažená cena: 3 000 CZK