080 | SOUBOR OSÍDLENÍ ZEMĚ

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 55 x 42 cm, rámováno, datace - 1974 - 1975 signováno vpravo dole ligaturou ZB, z cyklu Osídlení Země.

    • dosažená cena: 32 000 CZK