009 | STOPKA A SPOL I

    Tuš na kartonu, 19 x 34 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1936, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z knihy Rudyard Kipling, Stopka a spol., Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1936.

    • dosažená cena: 7 000 CZK