007 | STUDIE K PORTRÉTU MARIE L.

    Akvarel na papíře, 40 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vpravo dole Z. Burian.

    • dosažená cena: 5 000 CZK