001 | SYN LOVCE MEDVĚDŮ

    Tuš na papíře, 25 x 35 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1933, signováno vlevo dole Z. Burian.
    Ilustrace u knihy Karel May, Syn lovce medvědů, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1933.

    • dosažená cena: 19 000 CZK