020 | U KRÁLŮ TEMNÉ PEVNINY

    Tuš a běloba na kartonu, 27,5 x 23 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z knihy Enrique Stanko Vráz, U králů temné pevniny, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1941.

    • dosažená cena: 4 000 CZK