049 | V ZEMI KOUZLA DŽU-DŽU

    Kvaš na papíře, 34,5 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Z. Burian.
    Ilustrace z knihy, Frank Hives, V zemi kouzla Džu – Džu, Česká grafická Unie, 1936.

    • dosažená cena: 32 000 CZK