131 | V ZEMI KOUZLA DŽU-DŽU

    Kvaš na papíře, 38 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1936, signováno vlevo dole Z. Burian.
    Reprodukováno:
    Ilustrace z Hives Frank, V zemi kouzla Džu-Džu, Nakladatelství Česká grafická Unie, první vydání, 1936.