030 | Z PRALESŮ KONGA

    Tuš na papíře, 18,5 x 33 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1971, signováno vlevo dole Zd. Burian.
    Ilustrace z knihy František Flos, Z pralesů Konga, Albatros, edice Karavana, str. 94, 1971.

    • dosažená cena: 26 000 CZK