086 | ZALEDNĚNÍ

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 34 x 54,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Burian, z cyklu Osídlení Země.

    • dosažená cena: 390 000 CZK