075 | ZLATÝ KAŇON

    Barevný kvaš na kartonu, 31,5 x 46 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vpravo dole Z. Burian 1968.
    Ilustrace z časopisu Větrník, později reprodukováno v časopise Pionýr z roku 1980.

    • dosažená cena: 46 000 CZK