038 | ŽENA

    ČAPEK Josef (1887 - 1945)

    Tužka na papíře, 29 x 17,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno dole uprostřed Josef Čapek 1923.

    • dosažená cena: 82 000 CZK