097 | CONSTANTA

    ČERNÝ Karel (1910 - 1960)

    Pastel na papíře, 44 x 54 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vlevo nahoře Constanta K. Černý Š 57.

    • dosažená cena: 36 000 CZK