055 | DVA MUŽI U STOLU

    ČERNÝ Karel (1910 Brno - 1960 Praha))

    Pastel na papíře, 63,5 x 50 cm, rámováno, pod sklem, datace 1947, signováno vlevo dole K. Černý Š 47, zezadu opatřeno přípisem s určením.
    Proveniece:
    Sbírka JUDr. J. Borovičky, zezadu razítko;
    restituce Oblastní galerie v Hradci Králové, zezadu štítek 0-65.
    Lahoda Vojtěch, K. Černý, Odeon, 1994, str. 79, obr. 73.

    • dosažená cena: 480 000 CZK