013 | ZÁTIŠÍ SE SKLENICÍ A LAHVÍ RUMU

    ČERNÝ Karel (1910 - 1960)

    Tuš na papíře, 31 x 42,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole K Černý Š 46.

    • dosažená cena: 36 000 CZK