079 | MOST

    CHABA Karel (1925 Sedlec - 2009 Prčice)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 30,5 x 31 cm, rámováno, datace 2003, signováno vlevo dole Chaba.

    • dosažená cena: 17 000 CZK