029 | Z OKOLÍ JISTEBNICE

    CHABA Karel (1925 Sedlec - 2009 Prčice)

    Olej na plátně adjustovaném na překližce, 49 x 36,5 cm, rámováno, datace – 1980, signováno vpravo dole Chaba.

    • dosažená cena: 26 000 CZK