096 | ŽENA I.

    CHLUPÁČ Miloslav (1920 - 2008)

    Centrofix na papíře, 62,5 x 45 cm, rámováno,v paspartě, pod sklem, datace 1989, signováno vpravo dole Chlupáč M 1989.
    Miloslav Chlupáč, 1920 – 2006, 30. listopadu – 15. února 2019