119 | KRAJINA V PODHŮŘÍ

    CHWALA Fritz (1872 - 1936)

    Olej na plátně, 68,5 x 105,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Chwala.

    • dosažená cena: 38 000 CZK