015 | POD ALPAMI

    COUBINE (KUBÍN) Othon (1872 - 1958)

    Olej na plátně, 45,5 x 61,5 cm, rámováno, datace – 50. léta 20. st., signováno vpravo dole O. Kubín.
    Vystaveno a publikováno:
    O. Coubine, Otakar Kubín, Výstava k 75. narozeninám, Dům umění Brno, 1958, č. kat. 220.

    • dosažená cena: 320 000 CZK