160 | MODRÝ KŘÍŽ A ŽENA

    COUFAL Ondřej (1979)

    Olej na plátně adjustovaném na sololitové desce , 78 x 63 cm, rámováno, datace 2001, signováno vlevo dole O. Coufal 2001.

    • dosažená cena: 30 000 CZK