001 | PORTRÉT DÁMY S PERLOVÝM NÁHRDELNÍKEM

    ČUMPELÍK Jan (1895 - 1965)

    Olej na plátně, 70,5 x 51,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Čumpelík, restaurováno.
    Vystaveno a publikováno:
    Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5. 2013, str. 297, zezadu výstavní štítek.

    • dosažená cena: 30 000 CZK