075 | PROSLUNĚNÝ LES

    DANĚK-SEDLÁČEK František (1892 - 1974)

    Olej na plátně, 96,5 x 116 cm, rámováno, datace 1927, signováno vlevo dole 1927 DANĚK – SEDLÁČEK.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského Hradu, Praha, 2011, s. 520.