109 | MITOV Z TYROLSKA VEDLE ACHENSEE

    DARNAUT Hugo (1851 - 1937)

    Olej na plátně, 59x73,5 cm, rámováno, datace 1871, signováno vpravo dole Hugo Darnaut 71.

    • dosažená cena: 55 000 CZK