007 | PODOBIZNA ŽENY (PORTRÉT MANŽELKY)

    DĚDINA Jan (1870 Straky u Nymburka - 1955 Tatobity u Semil)

    Olej na plátně, 61 x 50 cm, rámováno, datace 1918, signováno dole uprostřed J. Dědina.