Olej na plátně, 55 x 45,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole VBrožík, zezadu opatřeno štítkem Waldesovy obrazárny č. 2132. Vystaveno: Jubilejní výstava výtvarné generace Národ. divadla v Praze, uspořádaná Myslbekem pod záštitou Vlády RČS v paviloně Myslbeka, červen – srpen 1932, zezadu výstavní štítek.