Položka je dražena pro jiného dražitele.
Kvaš na papíře, 35 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Z. Burian.Reprodukováno:Ilustrace z Grabein Paul, Ve výhni tropů a temnotách pralesa, časopis Dobrodružný svět, roč 4, č. 27-39, 1929 – 1930.