129 | KRAJINA S KOSTELEM (PÍSEK)
BENEŠ Vincenc (1883 - 1979)
- vyvolávací cena: 40 000 CZK
- zpět
Olej na plátně, 43 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Beneš.
Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Barbora Ropková.