Olej na plátně, rentoilováno, 59 x 80,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Koníček. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011. Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11., Praha, 2015. Publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 81 Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 450