• KLANÍCÍ SE FIGURA

087 | KLANÍCÍ SE FIGURA

JANOUŠEK Vladimír (1922 - 1986)

Tuš, akvarel a pastel na papíře, 85,5 x 61 cm, rámováno, pod sklem, zezadu opatřeno přípisem V. Janouškové.