• LINEÁRNÍ PARTITURA

093 | LINEÁRNÍ PARTITURA

GRYGAR Milan (1926 Zvoleno)

Litografie na papíře, 62 x 48 cm, rámováno, pod sklem, datace 1979, signováno vpravo dole M Grygar 1979, autorský tisk.

  • dosažená cena: 20 000 CZK