100 | JARNÍ KRAJINA

    JIROUDEK František (1914 - 1991)

    Olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, datace 1983, signováno vpravo dole Jiroudek 83, zezadu opatřeno autorským přípisem.
    Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, str. 645.

    • dosažená cena: 64 000 CZK